Demet Akalın’ın evinde haciz işlemi!

Demet Akalın

Batık duruma gelen Martaş Lojistik’in borçları nedeniyle Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin Beykoz’daki villasına haciz işlemi yapılıyor. Haciz memurları ve alacaklı şirket avukatları, Akalın’ın evinde bulunan eşyaları haczederek kamyona yüklüyor.

Bir dönem Türkiye’nin en büyük lojistik şirketlerinden biriyken, yaşadığı mali sıkıntıları aşamayan Martaş Lojistik’te faaliyetler durma noktasına geldi. Kurt ailesine ait şirketin, piyasaya ve bankalara 150 milyon liraya yakın borcu bulunuyor. 36 milyon liraya yakın alacaklı Turkuaz Petrol, bir süre önce hacize karar verdi. Alınan haciz kararı gereği bu sabah Demet Akalın ve Okan Kurt’un yaşadığı evde gidildi. Haczedilen eşyalar, kamyona yükleniyor. Haczedilen eşyalar arasında, televizyon, bilgisayar gibi bir dizi ürün bulunuyor. Okan Kurt’un haciz haberini alır almaz eve gittiği öğrenildi. Konuyla ilgili Akalın’ın menajeri ise avukatının açıklama yapacağını söyledi.


Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığını iddia ederek, “Çok sayıda TIR ve çok değerli konumdaki Hadımköy’deki gayrimenkulün, yakınlarının üzerine kaydedildiğini tespit ettik” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Gecce.com

YORUMLAR

Yorum Yaz