Demet Akalın’la evli olan Okan Kurt kimdir?

Okan Kurt

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt Martaş Lojistik’in sahibi… Fakat şirketin borçları nedeniyle Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin Beykoz’daki villasına haciz geldi. Bu gelişme sonrası Okan Kurt hakkındaki bilgiler merak edilmeye başlandı.

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un sahip olduğu Martaş Lojistik’e önceki gün haciz geldi. Bugün de çiftin yaşadığı Beykoz’daki evde haciz işlemleri yapılıyor. Bu gelişmenin ardından Okan Kurt hakkındaki bilgiler gündem oldu.

OKAN KURT KİMDİR?

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’la yaptığı evlilik sonrası magazin basınında ismi sıklıkla duyulmaya başlayan ünlü iş adamı Okan Kurt’un kim olduğu ve kariyeri merak konusu oldu. İşte, Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt hakkında merak edilen tüm detaylar…

Aslen Gaziantep kökenli olan Okan Kurt, 1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri ailesinin işleri dolayısıyla ticaretin içinde olan Okan Kurt bir süre ABD’de eğitim aldı. Bir dönem İtalya’da da yaşayan Kurt, Kendi camiasında başarılı bir iş adamı olarak tanınıyor. Varlıklı bir aileden gelen Okan Kurt, küçük yaşlardan beri iç içe olduğu ticaret hayatına devam ediyor.

2012 yılında görkemli bir düğün ile ünlü pop sanatçısı Demet Akalın ile hayatını birleştirdi. Türkiye’nin en çok konuşulan çiftlerinden olan Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin bu evlilikten 2014 yılında “Hira” adını verdikleri bir kızı doğdu.

İş adamı olarak bilinen Okan Kurt, eşi Demet Akalın’ın “Şerefime Namusuma” şarkısının klibinde oynadı, bu klip uzun süre konuşuldu. Çift ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın ‘Osman Pazarlama’ filminde konuk oyuncu olarak yer aldı. İkilinin sahnesi filmin en çok konuşulan anlarından oldu.

Kaynak: posta

Yorum Yaz