Nilgün Bodur kitabına göre uyduyor!

Nilgün Bodur kitabına göre uyduyor!

Nilgün Bodur’un “Bir kadının başka erkeğe karşı eşini doldurması doğru değil” sözlerini Gül Erçetingöz yorumladı.

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim” isimli kitabında başkasına ait olan sözü kendi sözüymüş gibi yayınlanan Nilgün Bodur bir anda gündeme gelmiş ve sosyal medyada alay konusu olmuştu. Ünlü isimlerde dahil olmak üzere bir çok kişi alıntı sözleri kendisininmiş gibi paylaşmış ve Nilgün Bodur’u ti’ye almışlardı.

“Bir kadının başka erkeğe karşı eşini doldurması doğru değil”

Nilgün Bodur bu kez de yaptığı açıklamalarla tepki topladı. Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavgayı yorumlayan Bodur, “Bir kadının başka erkeğe karşı eşini doldurması doğru değil” dedi. Bodur açıklamalarına şöyle devam etti:

“Basına yansıyan ile yaşananın başka olduğunu düşünüyorum. Sanırım benim başıma gelse eşimi provake edecek bir şey söylemez, sessiz kalırdım. Bir kadının başka erkeğe karşı eşini doldurması doğru değil. Olay sonrası başka sakin ortamda gerektiğinde söylerdim. Bu özel bir şeydir. Bunu basına yansımasına izin vermezdim. Olayın bu seviyelere gelmemesi gerekirdi. Olay kontrolden çıkmadan düzeltilebilirdi”

“Maske tarifi, diyet tarifi, laf tarifi derken şimdi de ahlak tarifi veriyor” 

Nilgün Bodur’un bu açıklamalarını Gül Erçetingöz yorumladı. “Nilgün Bodur kitabına göre uyduyor” diyen Erçetingöz şöyle konuştu: “Maske tarifi, diyet tarifi, laf tarifi derken şimdi de ahlak tarifi veriyor. Bir kadından bir kadına ancak böyle bir yorum gelirdi. Alışmış Türk kadını karşı taraftan tacizi yiyip susmaya ama çağ dışı hareketler bunlar.

Sizin o dediğiniz ‘Bir kadının başka bir erkeğe karşı eşini doldurması doğru değil’ maalesef artık çağ dışı hareketler Nilgün Hanım. Ne yapalım komşumuzun kocası, kocasının yanında karısına asılsın, kocasının yanında açıkça laf atılsın, kocasının yanında her kadını kendisine hak gören erkeğin sözlü yada gözle yada elle tacizine uğrasın ama kadın yanındaki erkeğe bunu söylemesin…. Ahahahaha sizin başınıza çok geldi galiba.”

Kaynak: Gecce.com

Yorum Yaz